Додељене Вукове дипломе, Тодор Петровић 8/1 ученик генерације 2005/06.

Као и сваке школске године месец јун је предвиђен за доделу признања најбољим ученицима генерације , а у оквиру редовних активности  у ОШ „Рајак Павићевић“ ,  дана 23.06.2020.  су на пригодној свечаности уручене Вукове дипломе ученицима 8. разреда из генерације 2005/06. годиште . Дипломе је уручио директор школе Драган Ресимић.

Ове школске године за ђака генерације проглашен је  Тодор Петровић ученик  8/1 разреда , који је током осмогодишњег школовања остварио изузетне резултате на такмичењима  из више наставних предмета : математика, физика, српски језик,  хемија,  атлетика  …

23 JUN vukovci 2020 - Copy

Поред Тодора  носиоци Вукове дипломе за  школску 2019/20. годину су: Константин  Селинић 8/1, Кристина Давидовић 8/2, Данило Новаковић 8/2, Ђорђе Петровић  8/2,  Анђелија Стаменић 8/3,  Милош Веселиновић и Наташа Мијаиловић из  8. ИО Пилица.

вуковци - Copy

Одељењске старешине биле су им : Драган Јовановић 8/1, Радмила Тутић 8/2, Весна Јекић  8/3 и Силвана Штрбац 8.ИО Пилица.