НАШИ УЧЕНИЦИ МЕЂУ НАЈБОЉИМ СПОРТИСТИМА БАЈИНЕ БАШТЕ

Завршетак сваке календарске године обележава се избором најбољих спортиста. Ове године у организацији Спортског савеза , Установе Култура и Туристичке организације Тара-Дрина под покровитељством општине Бајина Башта, 13.12.2019. подељена су признања најбољим спортистима и клубовима за 2019. годину.

Са поносом истичемо да је у категорији најбољих младих нада и одраслих , пет садашњих и пет бивших ученика наше школе, понело титулу најбољи спортиста Бајине Баште. Награде за најбоље младе наде добили су : фудбалер ФК „Слога“ Матеја Милосављевић 8/2, каратисти КК „Омладинац“ Маша Селинић 7/3 и КК „Тара“ Душан Радовановић 4/2, одбојкашица ОК „Дрина“ Мирјана Јоксић 7/3 и тенисер ТК „Викинг“Андреја Јовановић 7/1.

DECEMBAR1 - Copy