Почетак Дечије недеље обележен бројним дешавањима

Први дан Дечије недеље обележен је бројним активностима, а такмичењима у одбојци и малом фудбалу ову недељу су започели ученици шестог разреда. Код девојчица је пласман следећи: прво место 6/1, друго 6/2, а треће деле 6/3 и 6/4. У малом фудбалу најуспешнији су били дечаци из 6/4, затим 6/3, па 6/1 и четврто место је припало 6/2.

Прваке је првог дана Дечије недеље посетила стоматолог Марија Тешић Васковић и одржала корисно предавање уз активно учешће најмлађих ученика.

Ученике трећег разреда на почетку Дечије недеље, посетила је стоматолог Тања Петровић и одржала предавање о значају хигијене за здравље зуба.

Ученици четвртог разреда су у оквиру Дечије недеље имали занимљиво предавање о пубертету , које је испред патронажне службе Дома здравља одржала Слађа Стефановић.

Захваљујући Душану и Зорици Мићић , почетак Дечије недеље у ОШ „Рајак Павићевић“ забележен је и на  ТВ 5 Ужице .