Додељене Вукове дипломе, Татјана Баштовановић 8/1 ученик генерације 2004/05.

Као и сваке школске године месец јун је предвиђен за доделу признања најбољим ученицима генерације , а у оквиру редовних активности  у ОШ „Рајак Павићевић“ ,  дана 25.06.2019.  су на пригодној свечаности уручене Вукове дипломе ученицима 8. разреда из генерације 2004/05 годиште . Дипломе је уручио директор школе Драган Ресимић.

Ове школске године за ђака генерације проглашена је  Татјана Баштовановић  ученица  8/1 разреда , која је током осмогодишњег школовања остварила изузетне резултате на такмичењима  из више наставних предмета : српски језик,  географија, биологија, хемија, одбојка, атлетика, стони тенис , футсал …

vukovci1

Поред Татјане  носиоци Вукове дипломе за  школску 2018/19. годину су: Виктор Глишић 8/1, Милана Ђокић  8/1, Инес Васиљевић  8/2, Андреј Кунчак  8/2,  Андреа Пантелић 8/2, Душица Филиповић 8/3 , Нађа Ђокић и Павле Кадијевић из  8. ИО Пилица.

вуковци 2 - Copy

Одељењске старешине биле су им : Јан Кунчак 8/1, Даница Благојевић 8/2, Душан Миловановић 8/3 и Весна Ристић 8.ИО Пилица.