Тодор Петровић и Дарко Максимовић освојили прво место на Окружном такмичењу из хемије

Ученици Основне школе „Рајак Павићевић“ опет су постигли изванредне резултате на Окружном такмичењу из хемије, које је одржано 30.03.2019. у Основној школи „Алекса Дејовић“ – Севојно.
Најуспешнији су били Тодор Петровић 7/1 и Максимовић Дарко 7/3, који су освојили прво место, за нијансу слабији резултат оствариле су наше седмакиње , Наташа Мијаиловић 7. ИО Пилица се пласирала на друго место, док су треће место заузеле Анастасија Милосављевић 7/3 и Кристина Давидовић 7/2. Код ученика осмог разреда имали смо једног представника, односно Павла Кадијевића из 8. ИО Пилица. Велике заслуге за успех наших хемичара припадају и предметној наставници Весни Ристић.