Ученици успешнији од наставника у фудбалу

Фудбалска утакмица између ученика и наставника је догађај који годинама привлачи велику пажњу и побољшава односе у школи. Овог марта је одиграна у част професора/селектора Марковића и његовог одласка у пензију. Резултат никада није био у првом плану, али треба истаћи да су ученици надиграли своје наставнике резултатом 6:5.  Поред присуства публике разних узраста, утакмици су присуствовали и новинар локалног листа ББ ГЛАС , Милан Андрић, а фотографијама је овековечио меч Славиша Новаковић. Екипу искуснијих је последњи пут, због одласка у пензију, предводио Новак Марковић уз асистента Душана Миловановића, а састав су чинили: Сретен Јелисавчић, Јан Кунчак, Драган Јовановић, Драган Радовановић, Бранимир Јеремић, Дамњан Митровић, Ненад Срећковић и Марко Васић. Млађе и овог пута успешније фудбалере је предводио Никола Стаменић на челу са капитеном Немањом Илићем ,а поред њега играли су и Алекса Симеуновић, Борис Радовановић , Ђорђе Божић, Марко Марчета, Матеја Милосављевић, Ђорђе Панић, Драган Јездић уз Андреја Јашића и Немању Јовановића.