Феноменалан успех наших географа на општинском такмичењу

Opštinsko takmičenje iz geografije , tradicionalno se održava u OŠ „Dušan Jerković“ u Kostojevićima, pa su tako i ove godine (nedelja 12.3.2018)  najbolji geografi opštine međusobno odmerili znanje .  Učenici naše škole postigli su izuzetan uspeh osvajanjem četiri prva mesta  uz dva druga mesta , a samim tim i ostvarili plasman na okružno takmičenje u Arilju 28.4.2018.

U konkurenciji učenika 7. razreda najbolji test  i najveći broj poena osvojila je Irena Tešić 7/1 (94 poena); kod učenika osmog razreda najbolji test uradila je Jovana Mijailović (98 poena), a pored nje prema pravilniku o takmičenju prvo mesto osvojili su: Petar Milosavljević (91 poen) i Tijana Ilić (90 poena); drugo mesto osvojile su Marijana Gvozdenović (88 poena) i Jovana Kadijević ( 83 poena). Svi takmičari osmog razreda učenici su IO Pilica (ekipu je predvodio predmetni nastavnik  Jan Kunčak).

RP - Copy

rezultati 7 razred rezultati 8 razred