Ивана Лукић 7/3 најбоља на окружном такмичењу из хемије уз пласман на Републичко такмичење у Нишу.

Na danas /09.4.2022./ održanom okružnom takmičenju iz hemije u Osnovnoj školi „Aleksa Dejović“ u Sevojnu, učenici naše škole postigli su fantastične rezultate . Ubedljivo najbolji rezultat , ostvarila je Ivana Lukić 7/3 osvajanjem prvog mesta , a samim tim plasirala se i na Republičko takmičenje u Nišu krajem maja. Pored Ivane treba pohvaliti i sledeće učenike 7. razreda: Malešević Mihaila 7/2, Marković Tijanu 7/3, Veljanoski Nauma 7/1 i Kadijević Angelinu 7. IO Pilica. Naravno da velike zasluge pripadau i predmetnoj nastavnici Ristić Vesni. koja ih je pripremala za takmičenje Ponosni na svoje učenike i nastavnike ovim putem čestitamo im na dostojanstvenom predstavljanju naše škole i opštine Bajina Bašta , uz želje da se niz uspeha nastavi i na Republičkom takmičenju.
Hemija Olrug 2022 april