УПИС У ПРВИ РАЗРЕД 2022/2023. ГОДИНЕ

Poštovani roditelji,
Redovan upis u prvi razred počinje 01. aprila i traje do 31. maja 2022. godine.
Potrebno je da roditelj/zakonski zastupnik preko portala
e-Uprava od 21.03.2022. do 31.05.2022. godine izvrši prijavu deteta za upis u osnovnu školu. Roditeljima će biti dostupna usluga eZakazivanje termina za upis i testiranje deteta u OŠ, od 21. marta do 28. maja 2022. godine. Na portalu e-Uprave ćete izabrati odgovarajući termin kada će sa detetom doći u školu na proveru zrelosti za polazak u prvi razred koju vrši pedagog škole. Pravo upisa u prvi razred imaju deca rođena u periodu od 01.03.2015. do 28.02.2016. godine.
Ukoliko nemate mogućnosti da zakažete termin elektronskim putem, termin možete zakazati putem telefonskog poziva svakog radnog dana, u vremenu 08:00 – 14:00 na brojeve telefona 031/865-174, 062773029. Takođe, možete putem i-mejla poslati svoje ime i prezime i broj telefona na adresu e-mail: osrpavicevicbb@ptt.rs, nakon čega ćemo Vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Pri upisu nije potrebno da roditelji donose dokumenta (izvod iz matične knjige rođenih, prijava mesta stanovanja, lekarsko uverenje o zdravstvenoj sposobnosti za upis, potvrdu o završenom predškolskom programu), već će se uz pomoć elektronskog sertifikata i sistema eUpis, obezbediti dokumentacija neophodna za upis.Neophodno je da roditelji prilikom zakazivanja bilo da se radi o elektronskom, telefonskom ili direktnom zakazivanju u školi imaju kod sebe svoj matični broj i matični broj deteta.
U saradnji sa Opštinom Bajina Bašta , za ovu školsku godinu i buduće prvake obezbeđena su sredstva u iznosu od 10.000,00 dinara za svako dete, tako da je potrebno da roditelji prilikom upisa ili razgovora sa pedagogom u školu donesu fotokopiju tekućeg računa i lične karte.
Detaljno obaveštenje o upisu učenika možete naći na sajtu škole www.osrpavicevic.edu.rs
DOBRO NAM DOŠLI 😊
DJI_0047