Општинско такмичење из географије

Opštinsko takmičenje iz geografije održano je u subotu 19.3.2022. u Kostojevićima. Učenici naše škole su postigli odlične rezultate u obe konkurencije. Kod učenika osmog razreda prvo mesto osvojio je Danijel Gligić 8/2, drugo mesto zauzeli su Jašić Mario 8/4 i Lena Tripković 8/1 i ovim rezultatom ostvarili su plasman na okružno takmičenje, dok je treće mesto pripalo Radovanović Ognjenu 8/2. Kod sedmaka plasman na okružno takmičenje izborili su osvajanjem drugog mesta Kristijan Radovanović i Dunja Karadarević iz 7/2 , dok su Tijana Marković 7/3 i Mihailo Malešević 7/2 zauzeli treće mesto. Učenike je pripremao profesor geografije Jan Kunčak 🌍. Uz zahvalnost domaćinima takmičenja na organizaciji, želimo puno uspeha i sreće našim učenicima na narednom takmičenju.

PhotoCollage_20220320_111753597