Ученици надиграли наставнике

Fudbalska utakmica između nastavnika i učenika ,nakon jesenjeg ili prolećnog krosa iz godine u godinu privlači sve veću pažnju.  Ekipa nastavnika igrala je u sledećem sastavu: Dragan Jovanović, Branimir Jeremić, Dragan Radovanović, Petar Dragojlović, Nenad Srećković, Jan Kunčak, Damnjan Mitrović i po prvi put jedna dama,   učiteljica Ana Baštovanović. Učenici su nastupili u sledećem sastavu: Marko Marčeta 8/3, Dragan Jezdić 8/3,  Mateja Milosavljević 8/2, Đorđe Panić 8/2, Pantelija Milosavljević 8/1, Đorđe Petrović 8/2, Relja Živanović 8/1 , Stefan Radovanović 7/3,  Filip Tadić 7/3 i Veljko Matić 8/3.
Iako rezultat nije u prvom planu, ove godine učenici su prikazali izuzetno poznavanje i snalaženje na fudbalskom terenu i ubedljivo savladali nastavnike rezultatom 8:4 ( prvo poluvreme 4:0). Strelci za učenike su bili : Đorđe Panić i Pantelija Milosavljević po dva gola , a po jedan gol su postigli: Stefan Radovanović, Relja Živanović, Dragan Jezdić i Mateja Milosavljević, a kod nastavnika Petar Dragojlović je postigao tri gola uz jedan gol Branimira Jeremića. Sudija utakmice bio je Željko Stanojević.

Fudbal nastavnici deca 21 10 2019 - Copy