СПОРТСКИ ДАН ЗА УЧЕНИКЕ ПРИГРАДСКИХ ШКОЛА

Sada već tradicionalna sportska manifestacija u organizaciji Sportskog Saveza Bajine Bašte, ovoga puta divni domaćini iz Pilice (18.10.2019.) ugostili su decu iz Rogačice, Kostojevića i Bačevaca. Preko sedamdesetoro dečaka i devojčica nadmetalo se u odbojci, malom fudbalu i stonom tenisu.  Veliko hvala svim nastavnicima koji su vodili ekipe i sportski pozdrav do sledećeg druženja. Najuspešniji na fudbaslkom turniru su bili učenici iz Kostojevića , drugo mesto pripalo je OŠ „S.Joksimović“ iz Rogačice, treći su bili učenici OŠ „R.Pavićević“ – IO Pilica , a četvrti  OŠ „S.Joksimović“ IO  Bačevaci . Kod odbojkašica plasman je sledeći : prvo mesto OŠ „R.Pavićević“ – IO Pilica , drugo OŠ „S.Joksimović“ iz Rogačice, treće OŠ „D.Jerković“ iz Kostojevića i čevrte su bile učenice OŠ „S.Joksimović“ IO  Bačevaci . Sve škole na kraju takmičenja su dobile poklone od Sportskog Saveza BB .

18 10 2019 Sportski dan Pilica - Copy