Запажен наступ наших ученика на општинском такмичењу из математике

Opštinsko takmičenje iz matematike održano je u subotu 02.03.2019. u Osnovnoj školi „Sveti Sava“ u Bajinoj Bašti. Učenici naše škole postigli su veoma vredne rezultate u kategorijama od trećeg do sedmog razreda. Prvo mesto u svojim kategorijama osvojili su : Petronijević Ana i Vranić Đurđina (obe iz 3/2), Mihailo Malešević (4/1) i Todor Petrović (7/1); drugo mesto pripalo je : Tenjović Andreju i Aleksić Kristini (iz 3/1), Jončić Milici (4/1), Isidori Radeka (5/3) , Maši Selinić (6/3) i Teodori Radeka (6/4); na treće mesto plasirali su se: Manojlović Ognjen (3/1) , Stanković Vuk (3/2), Stjepanović Lazar (3/2), Dimitrijević Marko (4. IO Pilica), Lukić Ivana (4/2) , Marković Tijana (4/3), Nađa Stanković (6/2), Marta Milanović (6/3) i Teodora Milekić (6/4). Treba još istaći da je deeset učenika iz naše škole dobilo pohvalu , a to su : Zloporubović Lazar (3/3) Ivanović Lana (3/3), Karadarević Nina (3/3), Radovanović Vojin (3/1), Sarić Vuk (3/1), Ranković Anđelka (3/1), Kadijević Angelina (4. IO Pilica), Aleksandar Simić (5/1), Ognjen Lazić (6/3) i Bojan Filipović(6/4). Pripreme za takmičenje su izveli sledeće učiteljice i nastavnici: Biljana Zlojutro 3/2, Snežana Živanović 4/1, Milica Novotni 5 . i  7. razred , zatim Katarina Trišić Matić 3/1, Petar Dragojlović 6/3 i 6/4, Snežana Aksentijević 4. IO Pilica, Danka Gavrilović 4/2, Svetlana Bošković 4/3, Dušan Milovanović 6. razred i Gordana Aćimović 3/3. Sve čestitke, uz puno uspeha i sreće na sledećem nivou takmičenja.

treci

cetvrti