Два такмичења предстојећег викенда

U nedelju 03.03.2019. sa početkom u devet časova, u Osnovnoj školi „Rajak Pavićević“ Bajina Bašta, održaće se opštinsko takmičenje iz hemije . Na opštinskom takmičenju učestvuju učenici VII i VIII razreda, koji su ostvarili najbolji rezultat na školskom takmičenju. Opštinsko takmičenje se sastoji iz testa znanja, nakon čega se za svaki razred obrazuje jedinstvena rang lista sa rezultatima svih učenika-takmičara.

hemioja

Nastavnici treba da dođu u školu u 8  i 30 časova, a učenici u 8 i 40 časova.Na takmičenje poneti popunjene izjave .

Drugo takmičenje je ujedno i jedno od najmasovnijih , a to je opštinsko takmičenje iz matematike koje organizuje Osnovna škola „Sveti Sava“u subotu 02.03.2019.  sa početkom u 11 sati. Učenici treba da dođu do deset i trideset sa popunjenom izjavom.