Физичари заблистали на општинском такмичењу

Kao što je i najavljeno, u subotu 23.02.2019. održana su dva opštinska takmičenja u Osnovnoj školi „Sveti Sava“ na kojima su učestvovali učenici naše škole.

Veliki uspeh postigli su fizičari koji su zabeležili sva tri prva mesta i pripalo nam je i jedno treće mesto. Kod učenika šestog razreda prvo mesto osvojila je Nađa Stanković 6/2 , a naša druga predstavnica Teodora Radeka 6/4 bila je treća sa . Kod sedmaka najuspešniji je bio učenik 7/1 Todor Petrović , dok je Pavle Kadijević 8.IO Pilica sa  bio prvi kod učenika 8. razreda. Za veliki uspeh zasluge pripadaju i predmetnoj profesorici Veri Manojlović koja ih je pripremala za ovo takmičenje.

Reezultati opštinskog takmičenja iz fizike 23 2 2019

Na drugom takmičenju, odnosno na opštinskom takmičenju iz engleskog, nijedan učenik nije uspeo da dostigne prema propozicijama potrebne bodove za plasman na neko od prva tri mesta. Kada je reč o rezultatima naših đaka treba istaći da je Tatjana Baštovanović 8/1 zabeležila drugi, Ines Vasiljević 8/2  peti ,a Andrej Kunčak i Ognjen Lečić( obojica iz 8/2) šesti rezultat. Njih je za takmičenje pripremala nastavnica Suzana Pejović.

Rezultati Opštinskog takmičenja iz Engleskog jezika

Rezultati-Opštinskog-takmičenja-iz-Engleskog-jezika 2