Резултати 4. Купа Sally de Beaumont 2018.

U subotu 15.12.2018.   je održan  četvrti  po redu  Kup Sally de Beaumont 2018. Ovogodišnji turnir je bio izuzetno posećen i ostaće zapamćen po odličnom odzivu škola . Osim škole domaćina na turniru su učestvovale i sledeće škole:  OŠ „Dušan Jerković“ iz Kostojevića , OŠ „Bogosav Janković“ iz Kremana , OŠ „Stevan Joksimović“ iz Rogačice, OŠ „Rajak Pavićević“ IO Pilica i OŠ „Sveti Sava“iz Bajine Bašte. Sudije na turniru su bile  nastavnici  Stanojević Željko, Nikola Stamenić, Aleksandar Maksimović, Katanić Goran i Rosić Miloš. Od ove godine pored medalja za prva tri mesta dodeljeni su i pehari za pobednike u generalnom plasmanu za učenike nižih i viših razreda. Najuspešnija škola u konkurenciji nižih razreda i dobitnik pehara je OŠ „Sveti Sava “ iz Bajine Bašte, a kod učenika viših razreda pehar je pripao učenicima OŠ „Rajak Pavićević“ iz Bajine Bašte.

Za pobednički pehar našeg donatora nadmetalo se 15 muških  i 14 ženskih ekipa sa preko 90 takmičara , a uz lepo druženje postignuti su i sledeći rezultati po kategorijama:

1. i 2. razred (mlađe pionirke) 1. mesto ekipa  OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Tijana Rističević, Marta Živanović i Milkica Maksimović), 2.mesto OŠ „B.Janković“ Kremna (Radivojević Lenka, Cvijović Nikolina)

1. i 2. razred (mlađi pioniri) 1. mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Nikola Matić, Lazar Jovanović i Dušan Marinković);

3. i 4. razred  (starije pionirke)  1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Kristina Milanović , Jana Sarić i Anđela Marinković); 2.mesto OŠ  „Sveti Sava“ B.Bašta (Anđelija Tešić, Aleksandra Veselinović i Iva Petrović)

3. i 4. razred  (stariji pioniri) 1. mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Ilija Vranješ, Marko Savić i Luka Jovanović); 2. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Đorđe Janjić, Đorđe Ristivojević i Nikola Nenadović).

15 12 2018 Kup Sally de Beaumont niži - Copy

5. i 6. razred devojčice (mlađe kadetkinje)–  1. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići (Marija Sekulić, Tijana Gligorijević i Jovana Vukašinović) ; 2.mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Minja Lukić, Milica Đokić i Anastasija Ivanović), 3. mesto OŠ „Bogosav Janković“ Kremna (Stanić Mija, Turudić Ivana i Langura Anastasija).

5. i 6. razred  (mlađi kadeti) – 1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Andreja Jovanović, Ognjen Lazić, Filip Tadić); 2. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići ( Vukašin Bogdanović, Bogdan Bogdanović i Nikola Pajić ); 3. mesto  „Sveti Sava“ B.Bašta (Aleksa Marković, Matija Rajić, Milenko Stamenić i Ivan Marković).

7. i 8. razred (starije kadetkinje) – 1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta ( Tatjana Baštovanović, Dušica Maksimović, Popadić Elena); 2. mesto OŠ „Bogosav Janković“ Kremna (Jovana Bešlić, Kristina Stanković ,Janković Jana); 3. mesto OŠ Sveti Sava “ B.Bašta (Ena Saveljić, Sara Ivanović i Isidora Đokić)

7. i 8. razred dečaci (stariji kadeti)  – 1.mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Ognjen Lečić, Đorđe Božić, Andrej Jašić); 2. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ IO Pilica (Stefan Stanojčić, Nemanja Rogić, Miloš Mitrović ).3. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići (Lukić Branko, Ljubiša Petronijević i Milorad Mitrović)

Photo Collage_20181215_185042985 - Copy