Додељене Вукове дипломе, а Јована Кадијевић 8. ИО Пилица и Татјана Милановић 8/3 ђаци генерације 2003.

Kao i svake školske godine mesec jun je predviđen za dodelu priznanja najboljim učenicima generacije , a u okviru redovnih aktivnosti  u OŠ „Rajak Pavićević“ ,  dana 25.6.2018.  su na prigodnoj svečanosti uručene Vukove diplome učenicima 8. razreda iz generacije 2003. godište .

Ove školske godine za đaka generacije proglašene su dve izuzetne učenice : Jovana Kadijević učenica 8. razreda IO Pilica i Tatjana Milanović  učenica  8/3 razreda , koje su tokom osmogodišnjeg školovanja ostvarile izuzetne rezultate na takmičenjima  iz više nastavnih predmeta : srpski jezik,  biologija, hemija, strani jezici , vannastavne aktivnosti …

Pored njih dve  nosioci Vukove diplome za  školsku 2017/18. godinu su: Milan Petrović 8/1, Aleksandra Dimitrijević  8/2, Marija Stamenić 8/2, Mina Vasić 8/3, Uroš Simić 8/3, Uroš Zlojutro  8/4 i Jovana Mijailović 8. IO Pilica.

25 6 2018 vukove diplome - Copy