Фудбалска утакмица између наставника и ученика

Utakmica između nastavnika i učenika se igra već nekoliko poslednjih  godina u terminu kada se sprovode kros trke za đake OŠ „Rajak Pavićević“. Ovog puta interesovanje učenika za posmatranje i navijanje je bilo veće od očekivanog, a i vreme je bilo naklonjeno za odigravanje fudbalske utakmice u školskom dvorištu. Iako rezultat nije bio u prvom planu, nastavnici su na ovogodišnjem drugom meču bili za nijansu uspešniji i pobedili rezultatom 4:3 (poluvreme 2:2).Golove su postigli Nikola Jovanović, Stefan Ristivojević i Vuk Krsmanović za đake, a Dragan Radovanović, Branimir Jeremić i Marko Vasić (dva gola) su bili strelci za ekipu nastavnika. Utakmicu je sudio nastavnik Željko Stanojević, a prilika za revanš je 2017. u maju.

oktobar-20-2016-jesenji-kros-i-utakmica2-copy