СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ УЧЕНИКА ПРВОГ И ПЕТОГ РАЗРЕДА 31.8.2021.

Poštovani roditelji učenika prvog razreda, obaveštavamo Vas da će se prozivka učenika i prijem prvaka održati u utorak  31.08.2021. godine u školskom dvorištu u 9 časova u skladu sa trenutnom situacijom. Neophodno je da učenici i roditelji obavezno imaju i nose maske. Detaljne informacije o rasporedu, organizaciji i načinu rada u ovoj školskoj godini dobićete od učitelja i  učiteljica.

Učenici prvog razreda u izdvojenim odeljenjima kreću u školu u sredu  1.09.2021. godine u 8 časova , tako da će bitne informacije roditelji dobiti taj dan od učiteljica.

Takođe Vas obaveštavamo da će se prozivka učenika 5. razreda  održati u utorak  31.08.2021. godine u školskom dvorištu u 10  časova u skladu sa trenutnom situacijom. Neophodno je da učenici i roditelji obavezno imaju i nose maske. Detaljne informacije o rasporedu, organizaciji i načinu rada u ovoj školskoj godini dobićete od odeljenjskih starešina .

Učenici 5. razreda u IO Pilica i ostalim izdvojenim odeljenjima kreću u školu  u sredu 1.09.2021. godine u 8 časova , tako da će bitne informacije roditelji dobiti taj dan .

„… NAŠA ŠKOLA NIJE ISTA KAO DRUGE, LEPA SPOLJA SA DUŠOM IZNUTRA …“

SVEČANI PRIJEM UČENIKA 1 SVEČANI PRIJEM UČENIKA 5