Почетак Дечије недеље обележен бројним дешавањима

Prvi dan Dečije nedelje obeležen je brojnim aktivnostima, a takmičenjima u odbojci i malom fudbalu ovu nedelju su započeli učenici šestog razreda. Kod devojčica je plasman sledeći: prvo mesto 6/1, drugo 6/2, a treće dele 6/3 i 6/4. U malom fudbalu najuspešniji su bili dečaci iz 6/4, zatim 6/3, pa 6/1 i četvrto mesto je pripalo 6/2.

Prvake je prvog dana Dečije nedelje posetila stomatolog Marija Tešić Vasković i održala korisno predavanje uz aktivno učešće najmlađih učenika.

Učenike trećeg razreda na početku Dečije nedelje, posetila je stomatolog Tanja Petrović i održala predavanje o značaju higijene za zdravlje zuba.

Učenici četvrtog razreda su u okviru Dečije nedelje imali zanimljivo predavanje o pubertetu , koje je ispred patronažne službe Doma zdravlja održala Slađa Stefanović.

Zahvaljujući Dušanu i Zorici Mićić , početak Dečije nedelje u OŠ „Rajak Pavićević“ zabeležen je i na  TV 5 Užice .