Фудбалска утакмица између наставника и ученика на новом терену

Utakmica između nastavnika i učenika opet je izazvala veliko interesovanje ,a meč je bio neizvesniji nego ikad. Ekipa učenika igrala je u sledećem sastavu: Andrej Jašić 8/1, Nemanja Jovanović 8/1, Nemanja Ilić 8/1, Aleksandar Ranković 8/1, Đorđe Božić 8/2, Boris Radovanović 8/2, Aleksa Simeunović 8/3, Pantelija Milosavljević 7/1, Mateja Milosavljević 7/2, Dragan Jezdić 7/3, a za ekipu nastavnika nastupali su : Sreten Jelisavčić, Marko Lazić, Jan Kunčak, Damnjan Mitrović, Dragan Jovanović, Branimir Jeremić, Petar Dragojlović, Nenad Srećković predvođeni selektorom Marković Novakom. Utakmica je završena rezultatom 3:3 ( strelci Nemanja Ilić 2, Dragan Jezdić 1, Branimir Jeremić 1, Damnjan Mitrović 1 i Dragan Jovanović 1), a nakon izvođenja penala nastavnici su bili za nijansu uspešniji , mada i da je rezultat bio obrnut ne bi bilo nezasluženo. Glavni sudija je bio nastavnik Željko Stanojević,  a revanš meč je zakazan za april 2019. godine.

10 10 2018 NASTAVNICI I UČENICI