Свечана додела признања најбољим ученицима у шк. 2017/2018.

Kao i svake godine , nakon završetka svih takmičenja , krajem maja najuspešnijim učenicima i njihovim nastavnicima priređuje se svečana dodela priznanja sa okružnih i republičkih takmičenja u toku školske godine. Školska  2017/2018.  godina se može svrstati u jednu od najuspešnijih u poslednje vreme , bar kada je reč o osvojenim nagradama na svim nivoima takmičenja. Nakon pozdravnog govora direktora škole Dragana Resimića, predmetni nastavnici su uručili zaslužena priznanja najboljim đacima ,a  druženje je završeno zajedničkim fotografisanjem.

Inače naši učenici su ove godine osvojili 11 pojedinačnih i 1 ekipno prvo mesto na okrugu, zatim 12 drugih  2 ekipna druga mesta i 19 pojedinačnih i  1 ekipn0 treće mesto.

OKRUŽNA TAKMIČENJA 2018 - Copy

Kada je reč o republičkim takmičenjima,  posebno treba istaći , da su našu školu predstavljali učenici iz sledećih predmeta : fizika, engleski jezik, ruski jezik, srpski jezik, geografija, fizičko vaspitanje (atletika, šah).

Ostvareni rezultati su za ponos učenika i škole: prvo mesto u disciplini skok u dalj osvojila je Tijana Karadarević 8/3; drugo mesto osvojile su  Sanja Pavlović 7/2 u skoku u vis i Anđela Ivanović 7/3, a treće mesto u Srbiji osvojili su Pavle Kadijević 7. IO Pilica iz fizike, Aleksandra Dimitrijević 8/2 iz ruskog jezika i ženska atletska ekipa.

REPUBLIČKA TAKMIČENJA 2017 2018 - Copy