Ирена и Тијана на Републичком такмичењу из географије у Новом Саду

Republičko takmičenje iz geografije održano je 20.5.2018. godine u Novom Sadu. Organizator takmičenja bio je PMF iz Novog Sada, odnosno Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo. Predstavnici naše škole, a ujedno i članovi ekipe Zlatiborskog okruga bili su Irena Tešić 7/1 , Tijana Ilić 8, IO Pilica sa predmetnim profesorom Kunčak Janom.

Na ovogodišnjem takmičenju bilo je 112 učenika 7. razreda  i 106 učenika 8. razreda. Irena Tešić je osvojila veoma dobrih 86 poena što je u ukupnom plasmanu  12. rezultat, dok je Tijana Ilić sa 77 bodova dosegla  18. rezultat. Zahvaljujući osvojenim bodovima obe učenice su dobile pohvalnicu Srpskog geografskog društva , koja inače pripada samo učenicima sa sedamdeset i više osvojenih bodova.

20 5 2018 Republika NS geo

konacni_rezultati_7_razred NS 20 5 2018