Ирена 7/1 и Тијана 8. ИО Пилица, иду на Републичко такмичење из географије

Okružno takmičenje iz geografije , održano u OŠ „Stevan Čolović“ ( Arilje-28.4.2018.) ,ostaće upamćeno kao jedno od uspešnijih .  Nakon izuzetnih rezultata na opštinskom takmičenju , naši đaci su nastavili u istom ritmu i na okružnom .

U kategoriji 7. razreda takmičilo se 64 učenika, a   Irena Tešić iz 7/1, je zablistala, osvojila prvo mesto sa 91 poenom i stekla pravo da se takmiči sa najboljim geografima Srbije. Kod učenika 8. razreda bilo je ukupno 58 takmičara, a Tijana Ilić je sa identičnim brojem bodova – 91 , takođe osvojila prvo mesto i plasman na Državno takmičenje u Novom Sadu. Pored pomenutih učenika sve pohvale  zaslužuju i Jovana Kadijević (75 poena-3. mesto), Petar Milosavljević (74 poena-3.mesto) , Marijana Gvozdenović (71 poen-3.mesto) i Jovana Mijailović (65 poena). Činjenica vredna pažnje je da su svi takmičari 8. razreda iz IO Pilica. Učenike je za takmičenje pripremao profesor Jan Kunčak.

Arilje 28 4 - Copy

Rezultati_okruzno_geografija_VII_razred 2018