На општинском такмичењу из српског језика 18 награђених ученика

Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika , tradicionalno se održava u OŠ „Rajak Pavićević“, krajem marta (24.3.2018). Ukupno je učestvovao 61 takmičar od 5-8. razreda , a đaci naše škole su i ove godine postigli zapažene rezultate. U petom razredu najviše bodova i drugo mesto osvojili su : Ognjen Lazić 5/3 i Marta Milanović 5/3, dok je Radeka Teodora 5/4 osvojila treće mesto. Kod šestaka su najuspešniji bili : Todor Petrović 6/1, Mirjana Milošević 6/1 i Nataša Mijailović 6. IO Pilica a osvojili su prvo mesto, drugoplasirani su bili : Kristina Davidović 6/2, Anđela Jerinić 6/3 i Jelena Zloporubović 6/2, dok su trećeplasirani bili: Matić Veljko 6/3 i Miloš Veselinović 6. IO Pilica. U sedmom razredu najuspešnije su bile: Tatjana Baštovanović 7/1, Ines Vasiljević 7/2 i Dušica Filipović 7/3 koje su zauzele drugo mesto, a treće mesto je pripalo Viktoru Glišiću 7/1 i Oliveri Prokić 7/3. Osmi razred su predsavljale Aleksandra Kuzmanović 8/2 , Jovana Kadijević 8. IO Pilica i Tatjana Milanović 8/3 i sve tri učenice su zauzele drugo mesto. Uz gore pomenutu decu za uspeh na takmičenju zaslužne su predmetne nastavnice: Vesna Jekić, Sanja Lazić, Branka Arsenijević i Bojana Petronijević.