Татјана 7/1 и Татјана 8/3 , освојиле првo местo на општинском такмичењу из хемије

U našoj školi (03.3.2018) ,održano je opštinsko takmičenje iz hemije , a najbolje rezultate postigli su učenici OŠ „R.Pavićević“. Naime prvo mesto u konkurenciji učenika 7. razreda osvojila je učenica 7/1 Tatjana Baštovanović, a u kategoriji osmog razreda prvo mesto osvojila je Tatjana Milanović 8/3. Treba pomenuti da su drugo mesto osvojili : Glišić Viktor 7/1, Jovanović Nemanja 7/1 i Kadijević Pavle 7.IO Pilica, dok je Lečić Ognjen 7/2 zauzeo 3. mesto. Svi pomenuti đaci su izborili plasman na okružno takmičenje 22.4.2018. u Sevojnu. Nastavnica koja je zaslužna za veliki odziv i dobre rezultate je Aleksić Ljubinka.

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ HEMIJE TABELA 7

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ HEMIJE TABELA 8