Девојчице друге, а дечаци трећи на окружном такмичењу из одбојке

U sredu 17.01.2018. godine u Prijepolju je održano okružno takmičenje u odbojci za devojčice i dečake . Muška ekipa je u  prvoj utakmici pobedila ekipu Užica sa 2:0 i plasirala se u polufinale u kom su izgubili od pobednika turnira OŠ „Vladimir Perić – Valter“ iz Prijepolja , sa 2:0 i tako se plasirali na treće mesto. Ekipu su činili: Jovanović Nemanja 7-1 (kapiten), Lukić Aleksandar 8-1, Predrag Žižić 8-1, Nemanja Nešković 8-4, Darko Pavlović 8-4, Aleksa Savić 8-3, Andrej Jašić 7-1, Divac Ognjen 8-1, Andrija Petrović 8-4 i Miloš Matić 7-1.
Na turniru za devojčice učestvovalo je osam ekipa  i prolaz do finala je bio komplikovaniji. U prvoj utakmici naša škola je bila ubedljiva protiv Užica 2:0 , dok su  učenice iz Bajine Bašte  u polufinalu  pobedile  ekipu iz Kosjerića rezultatom 2:1 ; Finalnu utakmicu su odigrale dve najbolje ekipe , OŠ „Sveti Sava“ iz Prijepolja i OŠ „Rajak Pavićević“ , koja je završena rezultatom 2:0 u korist domaćina. Sastav našeg tima je bio sledeći: Đunisijević Milica 8-3 (kapiten), Milanović Tatjana 8-3, Mina Vasić 8-3, Tamara Petrović 8-1, Jovana Jevtić 8-1, Milica Misailović 8-1, Jovana Bogdanović 8-4, Tijana Janković 8-4, Tatjana Baštovanović 7-1 i Sara Filipović 6-1. Obe ekipe je predvodila profesorica Danica Blagojević.

odbojka 17 1 2018 Prijepolje - Copy