Резултати 3. Купа Sally de Beaumont 2017.

U subotu 02.12.2017. veoma uspešno  je održan  TREĆI po redu  Kup Sally de Beaumont 2017. U odnosu na prethodne godine , ovogodišnji turnir je bio masovniji i raznovrsniji po broju škola. Osim škole domaćina pozivu su se odazvale i  OŠ „Dušan Jerković“ iz Kostojevića , OŠ „Bogosav Janković“ iz Kremana i OŠ „Sveti Sava“iz Bajine Bašte. Sudije na turniru su bile  nastavnici Dragan Radovanović , Stanojević Željko i Rosić Miloš.

Za pobednički pehar našeg donatora nadmetalo se 20 muških  i 10 ženskih ekipa sa ukupno 90 takmičara , a uz lepo druženje postignuti su i sledeći rezultati po kategorijama:

1. i 2. razred (mlađe pionirke)- 1. mesto ekipa  OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Anđelija Tešić i Marija Filipović).

1. i 2. razred (mlađi pioniri) 1. mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta (Ilija Vranješ, Dušan Bojić i Marko Savić); 2. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Dušan Radovanović, Đorđe Ristivojević i Ognjen Stanić)

3. i 4. razred  (starije pionirke)  1. mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta ( Milica Đokić, Ikonija Kovačević, Jana Pavlović); 2.mesto OŠ „Bogosav Janković“ Kremna (Mija Stanić, Ivana Turudić); 3. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta ( Anđelija Veizović, Aleksandra Filipović, Đokić Lena – Ana Kotarčević)

3. i 4. razred  (stariji pioniri)  1. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići (Nikola Pajić, Bogdan Bogdanović, Vukašin Bogdanović); 2. mesto OŠ „Sveti Sava“ B.Bašta ( Branislav Jovanović, Stefan Jovanović, Ivan Marković); 3. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta ( Despotović Bogdan, Lukić Mateja, Marinković Nikola).

PIONIRKE I PIONIRI - Copy

5. i 6. razred devojčice (mlađe kadetkinje)-  1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Sara Filipović, Nina Simić, Anđela Krstić) ; 2.mesto OŠ „Bogosav Janković“ Kremna ( Jovana Bešlić, Jana Janković, Kristina Stanković), 3. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ Pilica (Nataša Mijailović, Krstina Mitrović, Marija Mitrović)

5. i 6. razred  (mlađi kadeti) – 1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta 5. ( Andreja Jovanović, Stefan Radovanović, Filip Tadić); 2. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta 6. ( Mateja Milosavljević, Dušan Jovanović, Marko Marčeta); 3. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići ( Branko Lukić, Milorad Mitrović, Bojan Petrović).

7. i 8. razred (starije kadetkinje) – 1. mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta ( Tatjana Baštovanović, Dušica Maksimović, Dragana Jelisavčić); 2. mesto OŠ „Bogosav Janković“ Kremna ( Tanja Milosavljević, Nevena Rodaljević, Lidija Milosavljević);

7. i 8. razred dečaci (stariji kadeti)  – 1. mesto OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići (Lukić Igor, Pavićević Saša, Ljubiša Petronijević), 2.mesto OŠ „Rajak Pavićević“ B.Bašta (Uroš Simić, Predrag Žižić, Vuk Petković); 3 mesto OŠ „Rajak Pavićević“ Pilica (Petar Milosavljević, Stefan Stanojčić, Nemanja Rogić).

KADETI I KADETKINJE - Copy