Фудбал спојио ученике

U organizaciji Sportskog Saveza Bajine Bašte u petak 20.10.2017. u Bačevcima  je održan turnir u malom fudbalu za učenike  iz OŠ „Rajak Pavićević“ – IO Pilica, OŠ „Dušan Jerković“  iz Kostojevića, OŠ „Stevan Joksimović“ iz Rogačice i IO Bačevci. Uz prelep oktobarski dan  fudbalsko nadmetanje i fer plej su bili u prvom planu. Ekipu naše škole predvodio je nastavnik fizičkog vaspitanja Nikola Stamenić, a timu su bili : Stefan Jelisavčić, Petar Milosavljević, Stefan Jevtić, Dejan Mitrović,  David Janković (8. razred), zatim Stefan Stanojčić i Nemanja Rogić iz 7. razreda i Đorđe Ranković i Đorđe Savić iz 6. razreda. Postignuti su sledeći rezultati u polufinalu , Pilica-Bačevci (7:1) i Kostojevići:Rogačica (4:1), dok je finale  pripalo ekipi iz Kostojevića koja je savladala naše učenike rezultatom 3:2. Sportski savez Bajine Bašte polkonio je IO Pilica dve fudbalske, dve košarkaške i jednu odbojkašku loptu.

20 oktobar turnir u fudbalu Bacevci