Дечја недеља у ИО Пилица

U okviru Dečje nedelje 2017. godine učenici u Izdvojenom odeljenju u Pilici su imali sledeće aktivnosti: 02.10.2017. Crtanje kredama u boji u šk. dvorištu;  03.10.2017. Sportski dan;  04.10.2017. Tajanstvena ličnost – veterinar Ksenija;   05.10.2017. Poseta  kompaniji „Tim“; 06.10.2017.  Predstava učenika viših razreda i druženje sa nastavnikom Željkom Stanojevićem uz gitaru;

Učenici IO Pilica već tradicionalno pripremaju i sa velikim uspehom izvode predstave na osnovu dramskih tekstova Branislava Nušića. Uz režiju i veliko zalaganje nastavnice Bojane Petronijević, ove godine izvedena je predstava „Autobiografija“, odnosno odlomci ovog Nušićevog dela. Glumačka ekipa  je bila sastavljena od učenika šestog , sedmog i osmog razreda, a činili su je: Jovana Mijailović, Sandra Stojanović, Marijana Gvozdenović, Katarina Jakšić (8. razred), Nađa Đokić, Anđela Martinović (7. razred) i Krstina Mitrović, Marija Mitrović, Nataša Mijailović, Marina Despotović, Tijana Dragojlović, Milutin Božić, Miloš Veselinović i Đorđe Savić (6. razred).

Dečija nedelja 2017 PILICA - Copy