Нађа Станковић шампион, Сергеј Марковић вицешампион Златиборског округа

U subotu 24.4.2021. u Osnovnoj školi „Stari grad“ u Užicu održano je Okružno takmičenje iz fizike. Naša učenica Nađa Stanković 8/2 sa profesoricom Verom Manojlović , osvojila je prvo mesto i plasirala se na Republičko takmičenje u Sokobanji 29-30. maja 2021. Pored Nađe našu školu predstavljala je i Angelina Kadijević učenica 6. razreda IO Pilica.

Pored velikog uspeha iz fizike, naši učenici su se nadmetali i iz engleskog jezika i matematike.  Učenik 8/1 Sergej Marković , na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika, koje je održano u nedelju 25.4.2021. u Osnovnoj školi „Nada Matić“ u Užicu, ostvario je sjajan rezultat osvajanjem drugog mesta sa 35 poena. Podrška mu je od početka školovanja bila profesorica engleskog jezika Irena Petrović , pa čestitke pripadaju i učeniku i profesorici. Na osnovu pravila ovim rezultatom bi trebalo da idu na Republičko takmičenje.

april 2021 - Copy