Шампиони Златиборског округа у футсалу

Nakon pobede na Opštinskom takmičenju u futsalu koje je održano u subotu 29.2.2020. učenici naše škole postigli su fenomenalan rezultat i na Okružnom takmičenju koje je održano u Priboju 04.3.2020. godine, osvajanjem prvog mesta.

Ekipa je nastupila u sledećem sastavu : Dragan Jezdić 8/3(golman i kapiten), Veljko Matić 8/3, Mateja Milosavljević 8/2, Đorđe Panić 8/2, Đorđe Petrović 8/2, Pantelija Milosavljević 8/1,  Relja Živanović 8/1, Stefan Radovanović 7/3, Aleksa Rogić 7/4 predvođeni profesorom Draganom Radovanovićem. Prva utakmica dobijena je rezultatom 4:1 (golove su postigli Radovanović, Milosavljević P, Milosavljević M i Panić). U polufinalu protivnik je bila ekipa iz Požege koju smo pobedili rezultatom 2:0 (golove su postigli Milosavljević P,Panić) . Finalni meč je odigran protiv škole iz Sjenice , a konačan rezultat je bio 5:1  (strelci su bili Radovanović 2, Panić 2 i Milosavljeević M .)

Ovim rezultatom naši učenici su stekli pravo da se takmiče na Međuokružnom turniru i želimo im puno uspeha i sreće na putu ka školskim olimpijskim igrama u Novom Sadu.

mart3