НАШИ УЧЕНИЦИ МЕЂУ НАЈБОЉИМ СПОРТИСТИМА БАЈИНЕ БАШТЕ

Završetak svake kalendarske godine obeležava se izborom najboljih sportista. Ove godine u organizaciji Sportskog saveza , Ustanove Kultura i Turističke organizacije Tara-Drina pod pokroviteljstvom opštine Bajina Bašta, 13.12.2019. podeljena su priznanja najboljim sportistima i klubovima za 2019. godinu.

Sa ponosom ističemo da je u kategoriji najboljih mladih nada i odraslih , pet sadašnjih i pet bivših učenika naše škole, ponelo titulu najbolji sportista Bajine Bašte. Nagrade za najbolje mlade nade dobili su : fudbaler FK „Sloga“ Mateja Milosavljević 8/2, karatisti KK „Omladinac“ Maša Selinić 7/3 i KK „Tara“ Dušan Radovanović 4/2, odbojkašica OK „Drina“ Mirjana Joksić 7/3 i teniser TK „Viking“Andreja Jovanović 7/1.

DECEMBAR1 - Copy