Тодор Петровић и Дарко Максимовић освојили прво место на Окружном такмичењу из хемије

Učenici Osnovne škole „Rajak Pavićević“ opet su postigli izvanredne rezultate na Okružnom takmičenju iz hemije, koje je održano 30.03.2019. u Osnovnoj školi „Aleksa Dejović“ – Sevojno.
Najuspešniji su bili Todor Petrović 7/1 i Maksimović Darko 7/3, koji su osvojili prvo mesto, za nijansu slabiji rezultat ostvarile su naše sedmakinje , Nataša Mijailović 7. IO Pilica se plasirala na drugo mesto, dok su treće mesto zauzele Anastasija Milosavljević 7/3 i Kristina Davidović 7/2. Kod učenika osmog razreda imali smo jednog predstavnika, odnosno Pavla Kadijevića iz 8. IO Pilica. Velike zasluge za uspeh naših hemičara pripadaju i predmetnoj nastavnici Vesni Ristić.