Ученици успешнији од наставника у фудбалу

Fudbalska utakmica između učenika i nastavnika je događaj koji godinama privlači veliku pažnju i poboljšava odnose u školi. Ovog marta je odigrana u čast profesora/selektora Markovića i njegovog odlaska u penziju. Rezultat nikada nije bio u prvom planu, ali treba istaći da su učenici nadigrali svoje nastavnike rezultatom 6:5.  Pored prisustva publike raznih uzrasta, utakmici su prisustvovali i novinar lokalnog lista BB GLAS , Milan Andrić, a fotografijama je ovekovečio meč Slaviša Novaković. Ekipu iskusnijih je poslednji put, zbog odlaska u penziju, predvodio Novak Marković uz asistenta Dušana Milovanovića, a sastav su činili: Sreten Jelisavčić, Jan Kunčak, Dragan Jovanović, Dragan Radovanović, Branimir Jeremić, Damnjan Mitrović, Nenad Srećković i Marko Vasić. Mlađe i ovog puta uspešnije fudbalere je predvodio Nikola Stamenić na čelu sa kapitenom Nemanjom Ilićem ,a pored njega igrali su i Aleksa Simeunović, Boris Radovanović , Đorđe Božić, Marko Marčeta, Mateja Milosavljević, Đorđe Panić, Dragan Jezdić uz Andreja Jašića i Nemanju Jovanovića.