ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

U Zakonu o osnovama sistema obrazovanja i vapitanja, predviđeno je da se u prvi razred osnovne škole upisuju deca koja do početka školske godine imaju najmanje šest i po, a najviše sedam i po godina.
To znači da se za školsku 2019/2020. godinu ( REDOVAN UPIS) upisuju deca rođena 2012. godine, kao i deca rođena u januaru i do kraja februara 2013.godine.

REDOVAN UPIS POČINJE 1.04.2019. godine

MESTO UPISA: OSNOVNA ŠKOLA „ RAJAK PAVIĆEVIĆ“-kod sekretara škole .

VREME UPISA:Upis počinje 1.aprila 2019. godine i obavlja se kod sekretara škole svakog radnog dana od 8,00 do 14,00 časova.

DOKUMENTACIJA: Za upis je potrebno dostaviti:
1.POTVRDA O OBAVLJENOM LEKARSKOM
PREGLEDU

2.UVERENJE O POHAĐANJU PRIPREMNOG
PREDŠKOLSKOG PROGRAMA ( Uverenje se može dostaviti do kraja juna).

Napomena: Izvod iz matične knjige rođenih i dokaz o prijavi prebivališta škola će nabaviti elektronskim putem, tako da roditelji nisu u obavezi da ih donesu u školu prilikom upisa.

RAD PEDAGOGA: Testiranje budućih prvaka vrši pedagog škole, primenom standardnih postupaka i instrumenata, koji su preporučeni od strane ovlašćene stručne organizacije. Termine testiranja dobićete od sekretara prilikom upisa.

DOBRO NAM DOŠLI     !!!