Дупла победа наших атлетичара на општинском такмичењу

Opštinsko takmičenje za učenike osnovnih škola u atletici održano je 17.10.2019. na terenu graadskog stadiona u Lugu, a domaćin je bila naša škola. U ekipnoj konkurenciji takmičile su se gradske škole, dok su u pojedinačnom takmičenju učestvovale sve opštinske škole.

Najuspešnija škola u kada je reč o ekipnom takmičenju, bila je Osnovna škola „Rajak Pavićević“ koja je osvojila prvo mesto u obe konkurencije i ostvarila plasman na Okružno takmičenje naredne nedelje, a drugo mesto pripalo je učenicima Osnovne škole „Sveti Sava“.

Pored naše ekipe plasman na Okružno takmičenje , osvajanjem prvog mesta , ostvarili su i sledeći pojedinci: Nina Stevanović (Osnovna škola „Sveti Sava“ – 100 m); Valentina Maksimović (Osnovna škola „Sveti Sava“ – 600 m); Milica Marinković  (Osnovna škola „Sveti Sava“ – skok u dalj); muška štafeta 4*100m (Osnovna škola „Sveti Sava“ ) ; a u konkurenciji mlađih pionira: Karadarević Nina 4/3 , Jana Sarić 4/3, Ana Petronijević 4/2,  Zloporubović Lazar 4/3, Jovana Kremić 5/1,  Ognjen Ranković 6/1, Bogdan Despotović 6/4,  (svi iz  Osnovne škole“Rajak Pavićević“ ).

OPŠTINSKO TAKMIČENJE ATLETIKA 17 10 2019 - Copy