Четврти турнир у стоном тенису – Куп Sally de Beaumont 2018.

U čast našem donatoru sportske opreme i stolova za stoni tenis, Sally de Beaumont i podršku  Mantel Tia i Ken, OŠ „Rajak Pavićević“ će organizovati 4. po redu turnir u stonom tenisu za učenike osnovnih škola koje su preko nas dobile stolove za stoni tenis.

Turnir će se i ove godine održati u Sportskoj hali u Bajinoj Bašti u subotu 15.12.2018.godine sa početkom u 9 časova. Na turnir su pozvane OŠ „Dušan Jerković“ Kostojevići, OŠ“Sveti Sava“ Bajina Bašta, OŠ „Bogosav Janković“ Kremna i OŠ „Stevan Joksimović“ Rogačica. Takmičari i nastavnici treba da dođu u 8 i 45 radi parovanja.

Pravo učešća imaju đaci od 1-8.r. i dečaci i devojčice, koji će se takmičiti u četiri uzrasne kategorije: 1.i 2 razred, 3. i 4. razred, 5. i 6.razred i 7. i 8.razred, naravno posebno dečaci, posebno devojčice.Za pobedničke ekipe turnira obezbeđeni su pehari, za pojedince medalje, a za sve učesnike sendvič i sok.

Dođite da se lepo družimo, da takmičenje prođe u fer plej atmosferi, neka pobede najbolji, ali pobeda neka ne bude u prvom planu!

4 Kup Sally de Beumont - Copy