РТС у посети нашој школи и „МАСКЕНБАЛУ ЗАНИМАЊА“ 31.01.2018.

„ MASKENBAL ZANIMANJA“ , koji se tradicionalno organizuje za učenike osmog razreda u skladu sa projektom „ Profesionalna orijentacija na prelasku u srednju školu“, održan je 31.01.2018. godine tako što su učenici tog dana bili maskirani u zanimanja kojim će se možda baviti u budućnosti. Ove godine u posetu ovoj interesantnoj manifestaciji je došla i TV ekipa iz Užica (dopisništvo RTS) i okom kamere zabeležila dešavanja u našoj školi. Osim učenika u matičnoj školi i učenici iz IO Pilica su takođe bili neobično maskirani i uživali u novim ulogama. Svim aktivnostima oko sprovođenja masknebala je u ime tima za profesionalnu orijentaciju, koordinirala pedagog škole Slađana Kunčak.

MASKENBAL ZANIMANJA - Copy maskenbal 31 1 20181 rp - Copy maskenbal 31 1 2018 pilica - Copy