Јелена Филиповић 8/3 трећа на Републичком такмичењу из српског језика

U nedelju 28.5.2017. učenici OŠ „Rajak Pavićević“ nastupali su na dva Republička takmičenja i na finalnom takmičenju „Kengur bez granica” 2017. Najveći uspeh postigla je učenica 8/3 Jelena Filipović sa predmetnom nastavnicom Jekić Vesnom  ,osvajanjem trećeg mesta sa 18 poena. Inače Jelena se takmičila istog dana u Beogradu , ali malo kasnije i na Republičkom takmičenju iz biologije (nastavnica Boranjac Dragica) i osvojila 83 poena . Treba pomenuti da su na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika učestvovale i Ivana Milutinović 8/2 (nastavnica Arsenijević Branka) , Aleksandra Kuzmanović 7/2 (nastavnica Lazić Sanja) i Jovana Kadijević 7. IO Pilica (nastavnica Petronijević Bojana).Konačni rezultati Republičkog takmičenja iz srpskog jezika 27.8.2017.

Pored dva Republička takmičenja naša škola je imala predstavnika i na finalnom takmičenju „Kengur bez granica“ a to je bio Đorđe Petrović 5/2 (nastavnica Milica Novotni) . kbg-rezultati

Jelena Filipović 8-3