Јелена Филиповић 8/3 трећа на Републичком такмичењу из српског језика

У недељу 28.5.2017. ученици ОШ „Рајак Павићевић“ наступали су на два Републичка такмичења и на финалном такмичењу „Кенгур без граница” 2017. Највећи успех постигла је ученица 8/3 Јелена Филиповић са предметном наставницом Јекић Весном  ,освајањем трећег места са 18 поена. Иначе Јелена се такмичила истог дана у Београду , али мало касније и на Републичком такмичењу из биологије (наставницa Борањац Драгицa) и освојила 83 поена . Требa поменути да су на Републичком такмичењу из српског језика учествовале и Ивана Милутиновић 8/2 (наставница Арсенијевић Бранка) , Александра Кузмановић 7/2 (наставница Лазић Сања) и Јована Кадијевић 7. ИО Пилица (наставница Петронијевић Бојана).Konačni rezultati Republičkog takmičenja iz srpskog jezika 27.8.2017.

Поред два Републичка такмичења наша школа је имала представника и на финалном такмичењу „Кенгур без граница“ а то је био Ђорђе Петровић 5/2 (наставница Милица Новотни) . kbg-rezultati

Jelena Filipović 8-3