Празник одбојке у организацији ОШ „Рајак Павићевић“

OŠ „Rajak Pavićević“ je od strane Školske uprave Užice izabrana da bude domaćin okružnog takmičenja u odbojci koje se održava u sredu 22.02.2017. godine. Učenici naše škole kao prvaci opštine u obe kategorije obezbedili su učešće na navedenom takmičenju. Tog dana (22.02.2017) održaćemo dva časa u prepodnevnoj smeni, a nakon toga u 9 i 55 organizovano se odlazi u sportsku halu da sportski, kulturno, bez ružnih gestova ili reči , navijamo za naše takmičare. Učenike po odeljenjima će organizovano dovesti nastavnici koji imaju treći čas u tim odeljenjima, a svi ostali nastavnici koji kasnije imaju časove, treba da budu sa učenicima.

Učiteljice 2. i 4. razreda će takođe povesti i kasnije vratiti učenike do škole u okviru predviđenog radnog vremena za taj dan.  Odeljenjima iz popodnevne smene, odnosno učenicima 1. i 3. razreda časovi počinju u 11 i 50 , a kuhinja posle drugog časa  tj. u 13 i 25.

ODBOJKA OKRUG 22 2 2017 - Copy