Празник одбојке у организацији ОШ „Рајак Павићевић“

ОШ „Рајак Павићевић“ је од стране Школске управе Ужице изабрана да буде домаћин окружног такмичења у одбојци које се одржава у среду 22.02.2017. године. Ученици наше школе као прваци општине у обе категорије обезбедили су учешће на наведеном такмичењу. Тог дана (22.02.2017) одржаћемо два часа у преподневној смени, а након тога у 9 и 55 организовано се одлази у спортску халу да спортски, културно, без ружних гестова или речи , навијамо за наше такмичаре. Ученике по одељењима ће организовано довести наставници који имају трећи час у тим одељењима, а сви остали наставници који касније имају часове, треба да буду са ученицима.

Учитељице 2. и 4. разреда ће такође повести и касније вратити ученике до школе у оквиру предвиђеног радног времена за тај дан.  Одељењима из поподневне смене, односно ученицима 1. и 3. разреда часови почињу у 11 и 50 , а кухиња после другог часа  тј. у 13 и 25.

ODBOJKA OKRUG 22 2 2017 - Copy