Фудбалска утакмица између наставника и ученика

Утакмица између наставника и ученика се игра већ неколико последњих  година у термину када се спроводе крос трке за ђаке ОШ „Рајак Павићевић“. Овог пута интересовање ученика за посматрање и навијање је било веће од очекиваног, а и време је било наклоњено за одигравање фудбалске утакмице у школском дворишту. Иако резултат није био у првом плану, наставници су на овогодишњем другом мечу били за нијансу успешнији и победили резултатом 4:3 (полувреме 2:2).Голове су постигли Никола Јовановић, Стефан Ристивојевић и Вук Крсмановић за ђаке, а Драган Радовановић, Бранимир Јеремић и Марко Васић (два гола) су били стрелци за екипу наставника. Утакмицу је судио наставник Жељко Станојевић, а прилика за реванш је 2017. у мају.

oktobar-20-2016-jesenji-kros-i-utakmica2-copy