Нова школска година почиње у четвртак 01.9.2016.

Poštovana deco , školska 2016/17 godina počinje u ČETVRTAK 1.septembra 2016. godine .  U prvu smenu od 8 sati polaze učenici 1.3.5.6.7.i 8. razreda, a u drugu smenu od 12 i 40  polaze učenici 2. i 4. razreda.

Da bi se izbegla gužva, istaknut je raspored održavanja prvog časa za sva  odeljenja od  5. do 8. razreda i kabineti u kojima se održavaju časovi:

Odeljenje Predmet Kabinet
5/1 Muzička kultura Kabinet za muzičku kulturu ,nastavnik Vidoje Bogdanović
5/2 Engleski jezik Kabinet za engleski jezik, nastavnik Branimir Jeremić
5/3 Biologija Kabinet za biologiju ,nastavnica Dragica Boranjac
6/1 Građansko vaspitanje i Verska nastava U kabinetu za istoriju je čas građanskog vaspitanja, (nastavnica Štrbac Silvana , a svi učenici 6/1 da dođu zbog čitanja rasporeda časova)
6/2 Građansko vaspitanje i Verska nastava U kabinetu za geografiju je čas Verske nastave, (svi učenici 6/2 da dođu zbog čitanja rasporeda časova),nastavnik Dragan Radovanović GV i nastavnica Ljubinka Pečeničić
6/3 Nemački jezik Kabinet nemačkog jezika, nastavnica Slađana Arsić(svi učenici 6/3 da dođu zbog čitanja rasporeda časova)
7/1 Nemački jezik Srpski 1 (kod fiskulturne sale)  nastavnica Ivana Joksimović, (a svi učenici 7/1 da dođu zbog čitanja rasporeda časova)
7/2 Tehničko i informatičko obrazovanje Radionica nastavnik Željko Stanojević
7/3 Matematika Kabinet za matematiku 2 (kod muzičkog) nastavnik Petar Dragojlović
7/4 Ruski Jezik Kabinet za ruski jezik ,nastavnica Desanka Pečeničić, a svi učenici 7/4 da dođu zbog čitanja rasporeda časova
8/1 Crtanje,slikanje i vajanje Kabinet za likovno (svi učenici 8/1 da dođu zbog čitanja rasporeda časova) nastavnica Vera Kremić
8/2 Fizičko vaspitanje Fiskulturna sala -nastavnica Danica Blagojević
8/3 Informatika Informatika (svi učenici 8/3 da dođu zbog čitanja rasporeda časova) nastavnik Dragan Jovanović

… NAŠA ŠKOLA NIJE ISTA KAO DRUGE. LEPA SPOLJA SA DUŠOM IZNUTRA !