Додељене Вукове дипломе, а Анђела Богдановић 8/1 ђак генерације 2001.

Kao i svake školske godine mesec jun je predviđen za dodelu priznanja najboljim učenicima generacije , a u okviru redovnih aktivnosti  u OŠ „Rajak Pavićević“ ,  danas su na prigodnoj svečanosti uručene Vukove diplome učenicima 8. razreda iz generacije 2001. godište .

Za đaka generacije je proglašena Anđela Bogdanović  učenica  8/1  razreda , koja je tokom osmogodišnjeg školovanja ostvarila izuzetne rezultate na takmičenjima  iz više nastavnih predmeta : srpski jezik (treće mesto na Republičkom takmičenju ),  hemija, biologija, istorija …

SUR_0862 - Copy

Pored Anđele nosioci Vukove diplome za  školsku 2015/16. godinu su : Jovana Jagodić 8/1, Luka Jovanović 8/1, Jelena Nešković 8/2, Nikola Popadić 8/3 i Nemanja Mijailović 8. IO Pilica.

SUR_0889 - Copy