Додељене Вукове дипломе, а Анђела Богдановић 8/1 ђак генерације 2001.

Као и сваке школске године месец јун је предвиђен за доделу признања најбољим ученицима генерације , а у оквиру редовних активности  у ОШ „Рајак Павићевић“ ,  данас су на пригодној свечаности уручене Вукове дипломе ученицима 8. разреда из генерације 2001. годиште .

За ђака генерације је проглашена Анђела Богдановић  ученица  8/1  разреда , која је током осмогодишњег школовања остварила изузетне резултате на такмичењима  из више наставних предмета : српски језик (треће место на Републичком такмичењу ),  хемија, биологија, историја …

SUR_0862 - Copy

Поред Анђеле носиоци Вукове дипломе за  школску 2015/16. годину су : Јована Јагодић 8/1, Лука Јовановић 8/1, Јелена Нешковић 8/2, Никола Попадић 8/3 и Немања Мијаиловић 8. ИО Пилица.

SUR_0889 - Copy