Невена Јовановић 7/3 освојила друго место на Републичком такмичењу из српског језика

На 26. Републичком такмичењу из српског језика за ученике основних школа , које је одржано у Тршићу 28.5.2016. ученицаНевена Јовановић 7/3 постигла је фантастичан резултат освајањем другог места са 18 бодова од могућих двадесет. Поред Невене на такмичењу је учествовала  и Јелена Филиповић 7/3 (са 15 бодова), а обе је припремала наставница Весна Јекић . Код ученика осмог разреда  Анђела Богдановић 8/1 је освојила 14 бодова, а са њом је радила наставницаБранка Арсенијевић.

Пласман који је постигла Невена Јовановић је уједно и најбољи резултат на такмичењима,  ученика ОШ „Рајак Павићевић“ у школској 2015/2016. години.

SUR_3100