Атлетичарке пете на X Олимпијским спортским играма ученика Републике Србије

Изузетна сезона такмичења у школском спорту завршена је  на десетим јубиларним школским олимпијским играма у Врању од 9.5.2016. до 15.5.2016. Иначе само тамичење је окупило око 7000 учесника школског узраста, а право да се такмиче у „краљици спортова“ су избориле и ученице наше школе.

Наше атлетичарке су учешће, на X Олимпијским спортским играма ученика Републике Србије ,  завршиле  на петом месту и тако постигле велики успех , репрезентујући нашу школу на најбољи могући начин.

Екипа је наступала у следећем саставу: Невена Карадаревић 7/3 (100 м), Нађа Марковић 7/1 (300 м), Николина Јевтић 7/1 (600 м), Невена Јовановић 7/3 (кугла), Тијана Карадаревић 6/3 (скок у даљ), Сања Павловић 5/2 (скок у вис) , Јана Басуровић 7/1 и штафета 4*100 м у саставу Невена Карадаревић, Нађа Марковић Николина Јевтић, Тијана Карадаревић. Ученице је до великог успеха предводила наставница Даница Благојевић.

rezultati_devojČice_oŠ

savez-za-skolski-sport1-300x300