ДЕЧЈА НЕДЕЉА – 3. РАЗРЕД

U okviru dečije nedelje učenici 3. razreda svakodnevno su imali prigodne aktivnosti.

U ponedeljak 6. oktobra u sali bioskopa „Vlaja“ pogledali su pozorišnu predstavu „Vašar u Pilici“ u izvođenju učenika iz škole u Pilici.

U utorak 7. oktobra posetio nas je predstavnik Centra za socijalni rad Slobodan Josipović koji je upoznao učenike sa aktivnostima kojima se bavi Centar za socijalni rad sa osvrtom na zbrinjavanje dece u hraniteljskim porodicama.

3 3raz3 2raz

U sredu 8. oktobra gost nam je bila gđa Milena Maksimović koja se hraniteljstvom bavi već 4 godine. Prigodnim rečnikom bliskim učenicima ovog uzrasta govorila je o hraniteljstvu i deci približila ovakav vid porodice. Učenici su izuzetno pažljivo slušali i aktivno učestvovali postavljajući pitanja.

3 4raz 3 5raz 3 6raz

U četvrtak 9. oktobra organizovali smo šetnju do ušća Rače u Drinu čime smo ostvarili korelaciju sa predmetima PRIRODA I DRUŠTVO i FIZIČKO VASPITANJE. Ovom prilikom utvrđeni su pojmovi iz oblasti MOJ ZAVIČAJ i ORIJENTACIJA U PRIRODI.

3 34 331 334 335

U petak 10. oktobra u školskom dvorištu organizovane su igre bez granica za roditelje. Učenici su navijači, a roditelji učesnici u raznovrsnim štafetnim igrama.

3a 3b 3c 3e 31 32 37 39 311 313 322 33338 333333